e-szkolenie banerSzkolenie biblioteczne on-line (E-szkolenie) przeznaczone jest dla studentów Uniwersytetu w Siedlcach oraz innych użytkowników zainteresowanych korzystaniem z Biblioteki. Celem szkolenia jest zapoznanie z organizacją i funkcjonowaniem systemu biblioteczno-informacyjnego, charakterem i lokalizacją zbiorów, stroną domową Biblioteki, oferowanymi usługami bibliotecznymi oraz regulaminem i zasadami korzystania.

Uwaga! Brak szkolenia bibliotecznego nie wyklucza aktywnego korzystania z zasobów i usług Biblioteki Głównej ( w tym z wypożyczalni).

Dotyczy studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich:

Od 8 stycznia 2024 roku od godziny 14:00 dostępny jest test on-line ze szkolenia bibliotecznego.  W celu uzyskania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego należy  do 26 lutego 2024 roku do godziny 14:00 rozwiązać test. Na tej podstawie pracownicy Biblioteki Głównej będą wpisywać zaliczenie w systemie USOS. Osoby, które nie zaliczyły testu - proszone są o kontakt.Kontakt: Oddział Informacji Naukowej tel.  25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.