Wypożyczalnia (I piętro)
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 44, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Poprzez PayU można opłacić:

  1. zamówienie na usługi reprograficzne: w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko z dopiskiem "usługa zamów kopię";
  2. karę za przekroczenie terminu zwrotu książek:  w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz "należność za nieterminowy zwrot zbiorów bibliotecznych".

Przekroczenie terminu zwrotu powoduje blokadę konta i rozpoczęcie naliczania kary przez system w wysokości 0.20 PLN/dzień za wolumin.  Należy niezwłocznie zwrócić wypożyczone książki oraz zapłacić naliczoną karę.

Opłaty za nieterminowy zwrot książek można dokonać:

  1. w Wypożyczalni;
  2. online - z konta bibliotecznego użytkownika;
  3. przelewem na konto, po uprzednim zwróceniu książek ( Jeśli czytelnik opłaci naliczoną karę lecz nie zwróci zaległych książek, będzie to skutkować dalszym naliczaniem opłat przez system komputerowy).


Dane do wpłaty: Bank PeKaO S.A. I/ O Siedlce nr 19 1240 2685 1111 0000 3656 3195 W tytule wpłaty należy podać: Imię i nazwisko oraz "należność za nieterminowy zwrot zbiorów bibliotecznych". Prolongata wypożyczonych książek i zamówienie nowych będzie możliwe po zapłaceniu kary.

payUInstrukcja PayU  (wersja dostępna cyfrowo).

 

Regulaminy

Cennik usługi reprograficzneopłat (Załącznik nr 1 do Regulaminu Udostępniania Zbiorów i Świadczenia Usług w BG UwS - wersja dostępna cyfrowo)