Czytelnia (I piętro)
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 66, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Biblioteka realizuje zamówienia na kopie cyfrowe materiałów bibliotecznych poprzez katalog Integro za pośrednictwem usługi Zamów kopię. Skorzystać z niej mogą czytelnicy posiadający aktywne konto w BG UwS. Możliwe jest zamawianie wyłącznie pozycji z widoczną opcją Zamów kopię.

Cena cyfrowych kopii materiałów to 0,20 PLN / strona
.

Prosimy o wysyłanie zamówień na publikacje potrzebne na konkretne zajęcia, a nie cały cykl. Pozwoli to na sprawniejszą realizację. Usługa realizowana jest w ramach kolejności zgłoszeń. Uwaga: usługa Zamów kopię nie obejmuje literatury pięknej.

 

Usługa jest dostępna po zalogowaniu się do katalogu komputerowego. Do korzystania z niej uprawnione są te osoby, które przy zapisie wyraziły zgodę na komunikację mailową. Jednorazowo można złożyć zamówienie na 7 tytułów: 1 tytuł / max. 50 stron.

Pobranie zrealizowanego zamówienia następuje po zalogowaniu się na konto użytkownika w systemie bibliotecznym w zakładce zamówienia reprograficzne. Zamówienie oczekuje na pobranie i zapisanie pliku przez 10 dni od momentu zarejestrowania realizacji zamówienia. Po tym okresie plik zostaje usunięty z serwera.

Ważne: w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko z dopiskiem "usługa zamów kopię"

Opłaty za usługę dokonuje się wyłącznie poprzez serwis PayU:
  1. 1 strona 300 dpi, w odcieniach szarości / 0,20 zł
  2. 1 strona 300 dpi, kolor 24 bit / 0.40 zł