Godziny otwarcia:

sobota NIECZYNNE
NIECZYNNE

Aktualności

Dotychczas Pracownicy Biblioteki Głównej oferowali zajęcia w formie warsztatów w sali komputerowej. Pomagali także doktorantom, między innymi w tworzeniu warsztatu bibliograficznego, ucząc strategii wyszukiwawczych oraz prezentując usługi i zasoby biblioteczne. Pracowników naukowych zapoznawali ze sposobami, które efektywnie mogą pomóc w podniesieniu cytowalności prac naukowych. Wskazywali jak umiejętnie selekcjonować informację, poruszać się w świecie wskaźników bibliometrycznych i korzystać ze źródeł elektronicznych.

Biblioteka Główna UPH postanowiła rozszerzyć dotychczasowy zakres szkoleń o szkolenia indywidualne z zakresu elektronicznych źródeł informacji (katalogi bibliotek, czasopisma elektroniczne, specjalistyczne bazy danych, biblioteki cyfrowe, repozytoria, wyszukiwarki naukowe, Full Text Finder itp.).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! CZEKAMY W KAŻDĄ ŚRODĘ, w godzinach 10.00 – 12.00, w sali 225.